Skip to main content

Terminale płatnicze

Terminal mobilny

Sunmi V2s

Terminal mobilny Sunmi V2s to niewielki, lekki i wygodny w przenoszeniu komputer dotykowy. Dzięki konstrukcji z dwoma przyciskami terminal jest ergonomiczny, konfigurowalny i obsługiwany jedną ręką. Terminal jest wyposażony również w czytnik NFC.

Ogromna wydajność

Oparty na systemie Android 11, V2s jest wykazuje zwiększoną wydajność w pracy, a wbudowana wymienna bateria umożliwia płynne i długotrwałe działanie.

Drukowanie biletów i etykiet

Terminal posiada wbudowaną drukarkę termiczną co pozwala na wydruk zarówno etykiet samoprzylepnych jak i na papierze paragonowym.

Skanowanie 2D

Profesjonalne skanowanie 2D do odczytu kodów kreskowych 1D/2D nawet jeśli są porysowane, złożone lub poplamione.

Wzmocniona ochrona

Dodane gumowe uszczelki zapobiegają uszkodzeniom spowodowanym przez wodę, olej i brud. Wzmocniona ochrona odporna na upadek z wysokości 1,2 m*

KUP TERAZ

Łączność bezprzewodowa

Komunikacja 4G/3G/2G
WI FI: 2.4GHz/5GHz
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac

Wbudowana drukarka

Szybka i wydajna drukarka termiczna 58 mm. Prędkość druku: 80mm/s

Duży jasny wyświetlacz

5.5″HD+,1440×720,
18:9 IPS

Bardzo wydajna bateria

litowo-polimerowa
7,7 V/3500 mAh

Terminal mobilny

Verifone VX675

Kolorowy wyświetlacz

Wyświetl logo swojej firmy w pełnym kolorze, Twoi Klienci z pewnością to zauważą.

Ergonomiczny kształt

VX 675 jest poręczny i wygodny w użytkowaniu. Solidna konstrukcja gwarantuje wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach.

Bezprzewodowy i kompaktowy

VX 675 jest najmniejszym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Dostępny w wersji z komunikacją GPRS, dzięki czemu pozwala przyjmować płatności zawsze i wszędzie.

Czytnik kart zbliżeniowych

Płatności zbliżeniowe są szczególnie wygodne w miejscach, gdzie ważna jest szybkość dokonywania transakcji. To idealne rozwiązanie dla wszelkich płatności bez względu na kwotę transakcji.

Podstawka ładująca

Dzięki możliwości pracy na baterii terminal ten jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak resturacje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Terminal stacjonarny

Verifone VX520

Solidna konstrukcja

VX 520 jest sprawdzonym, solidnym i wytrzymałym terminalem obsługiwanym na ladzie, oferującym wysoką wydajność i bezpieczeństwo. Terminal błyskawicznie przetwarza  procesy  szyfrowania i deszyfrowania danych.

Szybkość i niezawodność

Wydajny procesor przyspiesza transakcję i pozwala na sprawną obsługę klientów. Dzięki VX 520 można bezpiecznie obsłużyć więcej klientów w krótszym czasie.

Podświetlana klawiatura

Obsługa VX 520 jest  prosta i intuicyjna. Ekran i klawiatura są podświetlane, dzięki czemu terminala można używać w każdych warunkach oświetleniowych.

Czytnik kart zbliżeniowych

Płatności zbliżeniowe są szczególnie wygodne w miejscach, gdzie ważna jest szybkość dokonywania transakcji. To idealne rozwiązanie dla wszelkich płatności bez względu na kwotę transakcji.

Dopasowany do potrzeb

Pełen zakres opcji komunikacyjnych: modem, Ethernet, czteropasmowy GPRS. Dodatkowo opcjonalne zasilanie akumulatorowe umożliwia użytkowanie VX 520 w dowolnym miejscu. Atutem urządzenia jest obudowa pozwalająca na ukrycie okablowania.

Terminal stacjonarny

Verifone PINpad PP1000SE

Uniwersalność

PIN Pad 1000SE Contactless to uniwersalne rozwiązanie łączące dwie funkcje: akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymagających wprowadzenia  kodu PIN.

Bezpieczeństwo

Oddzielny PIN Pad pozwala Twoim klientom na bezpieczne wprowadzenie kodu PIN. Dodatkowo na wyświetlaczu pojawiają się wszystkie niezbędne informacje do przeprowadzenia płatności przez klienta.

Wygoda Twoich Klientów

Duże przyciski i wyświetlacz ułatwiają wprowadzenie kodu PIN, dodatkowo wyraźne oznaczenie czytnika NFC sprawia, że klienci mogą bez przeszkód samodzielnie wykonać i zatwierdzić płatność

Isntalacja i szkolenie

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz krótki termin instalacji terminala w lokalizacjach wskazanych w umowie.

W trybie standardowym, terminal płatniczy instalujemy bezpłatnie w terminie 4 dni roboczych. W pilnych przypadkach skorzystaj z instalacji ekspresowej.

Podczas wizyty instalacyjnej gwarantujemy bezpłatne pierwsze szkolenie personelu z obsługi terminala płatniczego. W szybki i prosty sposób nauczysz posługiwać się terminalem i przyspieszysz obsługę swoich klientów.

Logo na terminalu i wydruku

Możesz umieścić logo swojej firmy lub slogan reklamowy a każdym wydruku z terminala płatniczego.

Zachęcamy do skorzystania z tej darmowej możliwości promocji swojej marki. Reklamuj się na swoim terminalu i daj się zauważyć swoim klientom.

Bezpłatny zestaw marketingowy

Wykorzystaj pakiet materiałów marketingowych i pokaż swoim klientom, że i Ty akceptujesz płatności kartami oraz transakcje BLIK.

Podczas wizyty instalacyjnej przekazujemy zestaw marketingowy do oznakowania lokalizacji w której został zainstalowany terminal.

Dodatkowo udostępniamy podręcznik akceptanta, który zawiera najważniejsze informacje dotyczące akceptowania instrumentów płatniczych oraz usług dostępnych na terminalu.

Wsparcie serwisowe

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie ciągłości działania terminala – gwarantujemy serwis terminali w 48h roboczych od chwili zarejestrowania zgłoszenia (w przypadku braku możliwości usunięcia awarii urządzenia w sposób zdalny, następuje wymiana terminala w ciągu 48h roboczych od momentu zgłoszenia).

Zapewniamy Ci wsparcie w każdym aspekcie współpracy. Nasze Biuro Obsługi Klienta, jest dostępne przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Telefon: 801 50 80 50 lub 86 216 11 70
email: pos@rcepay.pl

Pod dedykowanym numerem możesz otrzymać wszelkie informację na temat umowy, transakcji, rozliczeń, a także uzyskać odpowiedzi na inne pytania. W tym samym miejscu możesz również rozszerzyć swoją umowę o kolejne urządzenia i usługi.