Skip to main content

Usługi dodatkowe

Usługi i produkty dostępne na terminalach to dla akceptantów źródło dodatkowego przychodu w postaci marży uzyskanej na sprzedaży. Aktualnie na terminalach dostępne są doładowania bezabonamentowych telefonów komórkowych (Telekod GSM).

Telekody GSM

Oferujemy Telekody GSM wszystkich znaczących operatorów telefonicznych na rynku, takich jak Plus, Orange, T-Mobile, Play, Virgin mobile, Heyah czy Lyca mobile. Sprzedaż Telekodów GSM zwiększa liczbę obsługiwanych klientów a dodatkowo zarabiasz na każdym sprzedanym doładowaniu.

Paysafecard

Wkrótce w ofercie!

Paysafecard umożliwia realizację płatności w sklepach internetowych różnych branż, np. gry, portale społecznościowe czy inne usługi internetowe, bez potrzeby posiadania konta bankowego czy karty kredytowej.

Karty podarunkowe

Wkrótce w ofercie!

Dostępne w formie plastikowych kart (aktywowanych na terminalu) lub w formie paragonu z kodem aktywacyjnym (wydruku z terminala).
Karty umożliwiają realizację płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych wybranych marek.

Subskrypcja urządzeń

Sprawdź ofertę naszego Partnera WeSub S.A. i subskrybuj sprzęt dla swojej firmy! Nowy telefon, laptop czy monitor do pracy? Płać tylko za korzystanie i ciesz się dostępem do najlepszej technologii w najniższej cenie. A to wszystko na podstawie comiesięcznej faktury VAT za usługę, którą łatwo wrzucisz w koszty. Wejdź na www.niesklep.pl